Чаплінський Юрій Петрович

доцент,

кандидат технічних наук


Доцент, кандидат технічних наук.

Член спеціалізованої вченої ради К 26.058.05 по захисту кандидатських дисертацій.

У 1982 р. закінчив факультет кібернетики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

У 1988 р. захистив кандидатську дисертацію «Разработка типового программного обеспечения технологии системной оптимизации решения задач планирования в автоматизированных системах управления» за спеціальністю 05.13.06 «Автоматизация и управление технологическими процессами и производствами».

Працює на кафедрі з 2007 р.

Брав участь та керував виконанням спільних проектів із українськими та закордонними фахівцями. Проходив стажування в університетах та компаніях США, Бельгії, Великобританії та Італії. Брав участь в роботі міжнародних конференцій та виставках в Нідерландах, США, Туреччині, Єгипті та Індії. Деякий час був національним експертом з інформаційних технологій проекту ООН.

Викладає дисципліни: web-технології та web-дизайн, проектування web-додатків; основи створення інтелектуальних систем; інформаційні технології з управління якістю.

Автор 57 наукових та науково-методичних праць.

Науково-педагогічний напрямок – розробка математичних методів і алгоритмів прийняття рішень, що базуються на технології системної оптимізації, проведення системного аналізу та розробки алгоритмів прийняття рішень в багаторівневих ієрархічних системах, розробка прикладних знаннєво-орієнтованих технологій та систем підтримки прийняття рішень.

Викладацька: А-340: (044) 287-96-77