Сєдих Ольга Леонідівна

Заступниця завідувача кафедри,

старший викладач 

Закінчила Київський політехнічний інститут за спеціальністю «Автоматизовані системи керування», отримавши кваліфікацію інженер-системотехнік.

Проходила підвищення кваліфікації в Університеті  менеджменту освіти національної академії педагогічних наук України м. Київ з 08.02.2016 — 05.09.2016р.

Проходила підвищення кваліфікації в НУХТ у формі короткотермінового університетського науково-методичного семінару на тему «Методи оптимізації та їх практичне застосування у навчальному процесі і науково-дослідній роботі» з 24.03.14 – 03.04.14 р.

Нагороджена грамотою як кращий науково-педагогічний працівник факультету автоматизації і комп’ютерних систем за результатом конкурсу «Кращий науково-педагогічний працівник Національного університету харчових технологій 2014/2015 навчального року»

З 1991 року працює в Національному університеті харчових технологій:

1991-1994р.р. – провідний інженер у обчислювальному центрі університету;

з 1994 року  — асистент на кафедрі інформатики. А з 2003 року – старший викладач.

 З вересня 2022 р. працює старшим викладачем кафедри інформаційних технологій, штучного інтелекту і кібербезпеки НУХТ.

Виконує обов’язки cсекретаря Вченої ради факультету АКС, заступника завідувача кафедри інформатики, а також відповідає за дистанційне навчання на кафедрі.

Викладає дисципліни «Інформатика та інформаційні технології», «Інформаційні технології в інженерних розрахунках», «Економічна інформатика», «Інформаційні системи та технології».

Автор 166 наукових та навчально-методичних праць, серед яких 22 статті у іноземних та фахових наукових виданнях.

Основний напрям наукових інтересів – використання математичних методів і моделей при розробці прогресивних ексклюзивних технологій харчоконцентратів підвищеної харчової цінності.

Хобі: розведення декоративних квітучих кімнатних рослин, хенд мейд.